Захисники тварин знищили всіх козлів на Галапагосах

На Галапагосах захисники природи знищили всіх козлів, які були завезені сюди людиною і становили небезпеку для природної флори і фауни острова.

Учені завершили винищування козлів на острові Сантьяго, Галапагоси. Ці тварини не були "місцевим" видом, а були завезені на острів людиною і становили значну небезпеку для природної флори і фауни острова.

В цілому операція зі знищення популяції козлів на острові Сантьяго зайняла 52 місяці і обійшлася в 6,1 мільйона доларів. На першому етапі за допомогою місцевих жителів була влаштована масовий загін тварин. Таким чином, достатньо швидко чисельність козлів на острові скоротилася приблизно на 90%.

Спочатку на козлів полювали з вертольотів та з землі. Щоб з'ясувати, де ховаються тварини, вчені вдалися до хитрощів. Вони завозили з сусіднього острова козлів, яких забезпечували радіомаяками. Ці тварини приводили мисливців до жител останніх особин.

Після того, як у 2005 році завершилися заходи з активного винищуванню тварин, учені приступили до моніторингу острова, щоб переконатися в ефективності вжитих заходів. Через чотири роки дослідники з упевненістю стверджують, що козлів на Галапагосах не залишилося.

За словами учених, операція з очищеннч острова Сантьяго є найбільшою в історії по винищуванню завезених видів.

Схожа проблема існує, наприклад, на острові Тасманія. Туди у 2001 році були незаконно завезені звичайні лисиці. Вони прижилися на острові настільки добре, що зараз складають серйозну конкуренцію місцевому хижаку - тасманійському дияволу.

Читайте також:

У Києві екологи провели акцію "Руки в крові"

Поблизу Австралії 50 китів "вчинили самогубство"

Любителі жаб'ячих ніжок можуть з'їсти всю популяцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: