Захисниці тварин в самих трусиках на морозі провели акцію (відео)

В центрі Москви відбулася акція активісток організації «Люди за етичне ставлення до тварин» – дві дівчини вийшли на Театральну площу практично без одягу. Деталі - на відео (без коментарів. Reuters).

Активістки почали з Росії свій тур в захист тварин, вони мають намір відвідати всі країни, в яких зима по-справжньому холодна.

Дівчата вийшли на холод майже в негліже та заячими вушками на головах. Все інше було прикрито плакатами у формі серця, на яких на англійській і російській мовах були написані заклики любити тварин, і не носити їх хутро.

Лорен і Ліза хочуть розтопити серця тих, хто не розуміє, що з тваринами поводяться по-справжньому жорстоко, здираючи з них хутро. Активістка з Сан-Франциско Ліза Францетта запевняє, що синтетика тепліша, а штучне хутро теж красиве.

Відзначимо, що Лізу Францетту забирали поліцейські декількох країн – Південної Кореї, Італії, США. Московські ж міліціонери зробили вигляд, що на Театральній площі відбувається екстремальна фотосесія і навіть не поросили у дівчат дозвіл на пікет.


ВідеоГола акція на захист тварин

ВідеоМайже голі дівчата виборюють права тварин на морозі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: