Захисниці тварин в самих трусиках на морозі провели акцію (відео)

В центрі Москви відбулася акція активісток організації «Люди за етичне ставлення до тварин» – дві дівчини вийшли на Театральну площу практично без одягу. Деталі - на відео (без коментарів. Reuters).

Активістки почали з Росії свій тур в захист тварин, вони мають намір відвідати всі країни, в яких зима по-справжньому холодна.

Дівчата вийшли на холод майже в негліже та заячими вушками на головах. Все інше було прикрито плакатами у формі серця, на яких на англійській і російській мовах були написані заклики любити тварин, і не носити їх хутро.

Лорен і Ліза хочуть розтопити серця тих, хто не розуміє, що з тваринами поводяться по-справжньому жорстоко, здираючи з них хутро. Активістка з Сан-Франциско Ліза Францетта запевняє, що синтетика тепліша, а штучне хутро теж красиве.

Відзначимо, що Лізу Францетту забирали поліцейські декількох країн – Південної Кореї, Італії, США. Московські ж міліціонери зробили вигляд, що на Театральній площі відбувається екстремальна фотосесія і навіть не поросили у дівчат дозвіл на пікет.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: