Захисний купол у Мексиканській затоці почав збирати нафту

В Мексиканській затоці вдалось взяти під контроль інженерів місце витоку нафти.

Захисний купол, розміщений на місці витоку нафти в Мексиканській затоці почав збирати нафту. Про це повідомляє AFP з посиланням на заяву компанії.

За словами адмірала Теда Аллена, що очолює операцію уряду США з ліквідації розливу нафти в Мексиканській затоці, за допомогою купола вдається зібрати приблизно 1000 барелів нафти на день. Нафта надходить на спеціально обладнаний танкер, що знаходиться над місцем витоку.

3 червня інженери BP успішно встановили захисний купол на морську водовідвідну колону, з якої відбувається розлив нафти. Для установки куполу, за допомогою дистанційно керованих субмарин-роботів, фахівці компанії відрізали ділянку труби. Через те, що зріз виявився нерівним в компанії побоювалися, що ефект від установки заглушки виявиться нижчим, ніж передбачалося.

Витік нафти в Мексиканській затоці почався після аварії на буровій платформі Deepwater Horizon 20 квітня. У результаті пожежі, жертвами якої стали 11 осіб, платформа затонула. Через нафтову пляму, що утворилася в результаті розливу нафти, в декількох штатах США було оголошено надзвичайний стан.

Відповідальність за аварію була покладена на BP, проте заходи з усунення витоку, що вживались компанією не призводили до задовільних результатів. Раніше, як відомо, інженери BP вже намагалися перекрити витік за допомогою захисного куполу, проте їх зусилля закінчилися невдачею.

Читайте також:

В США визнали безпорадність армії в боротьбі з розливом нафти

США просять у ЄС спецобладнання для збору нафти в Мексиканській затоці

На місце витоку нафти в Мексиканській затоці встановили заглушку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: