Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Захист морського життя": у Британії заборонили "мікрокульки" у скрабах для обличчя та гелях для душу

Пластикові намистинки додають до цих косметичних продуктів, щоб вони діяли як ексфоліан.

Сьогодні, 9 січня, набуває чинності заборона на використання у косметичних засобах «мікрокульок».

Таке рішення має на меті захистити морське життя, пише Bloomberg. До слова, ці частинки є у багатьох продуктах, таких як шампуні, скраби чи навіть зубні пасти.

"Мені дуже приємно, що з сьогоднішнього дня виробники косметики більше не зможуть додавати цей шкідливий пластик до косметичних продуктів. Світ морів та океанів є частиною наших найцінніших природних ресурсів. Я визнаю, що ми зараз виступаємо проти того пластику, який руйнує наше дорогоцінне морське життя", - сказав міністр довкілля країни Терезі Коффі.

Так, пластикові намистинки додають до цих косметичних продуктів, щоб вони діяли як ексфоліант (очищення поверхневого клітинного шару шкіри, яка відмирає, шляхом відлущування – Ред.).

Вони, як правило, настільки маленькі, що проходять через фільтри очищення, забруднюючи воду частинками, які потім з'їдаються або поглинаються дикими тваринами у річках та морях.

Раніше Greenpeace заявив, що Велика Британія  матиме "найсильнішу заборону на мікрокульки у світі", після того, як виявилося, що ці продукти шкодять рибі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції