Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Захист українського капітана в Будапешті оскаржить його арешт

Адвокат вважає, що провини українця в трагедії немає.

Місяць арешту з можливістю внесення застави – такий запобіжний захід обрав угорський суд українському капітану, якого підозрюють у трагічній аварії на річці Дунай. 63-річний Юрій з Одеси може заплатити 50 тисяч доларів застави, але це не дозволить йому покидати місто на час слідства, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Аварія з прогулянковим катером "Русалка" сталася в Будапешті 29 травня пізно ввечері під час негоди. На борту судна були 35-ро людей – головно туристи з Південної Кореї. В катер врізався лайнер "Вікінг", за стерном якого і був українець. Жертвами трагічного зіткнення офіційно стали 7 осіб, ще 21 людину вважають зниклою безвісти. Їх досі шукають рятувальники з водолазами, хоча шансів знайти людей живими фактично немає. Родичі пасажирів прибули до Будапешта і чекають хоч якихось новин про долю близьких.

ВідеоУгорський суд обрав запобіжний захід українцю, якого підозрюють у кораблетрощі  

64-річний Юрій з Одеси може заплатити 50 тисяч доларів застави, але це не дозволить йому покидати місто на час слідства. Аварія з прогулянковим катером "Русалка" сталася в Будапешті 29 травня пізно ввечері, під час негоди. На борту судна були 35 людей, коли в нього врізався лайнер "Вікінг". Жертвами трагічного зіткнення офіційно стали семеро, ще 21 людину вважають зниклими безвісти.    

Угорський суд обрав запобіжний захід українцю, якого підозрюють у кораблетрощі  

Капітан лайнера власну провину заперечує, але попросив адвоката передати співчуття сім'ям потерпілих. "Мій підзахисний висловлює свої співчуття жертвам, йому дуже шкода, що він став учасником інциденту, який призвів до втрати життів. Прокуратура нині ініцювала найсуворіший захід – тримання під вартою. Але ми оскаржуємо ці умови і переконані, що немає підстав для підозр", - заявив юрист Габор Ело.

Як повідомлялося, українського капітана затримали після допиту, а угорська поліція відкрила провадження за статтею про недбальство під час руху на воді. Однак причини кораблетрощі офіційно не називають.

Залиште свій коментар

Вибір редакції