Захист від русофобії і ліквідація бюрократизму. Путін спростив переселення росіян до РФ з-за кордону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він заявив про напруженість у світі.

У Росії запровадили нову державну Концепцію міграційної політики, спрямованої на "захист співвітчизників" за кордоном та спрощення переселення росіян до РФ.

Відповідний указ підписав Володимир Путін.

Нова концепція передбачає спрощення бюрократичних механізмів отримання громадянства, права на освіту, проживання, роботу. Створюються чіткі правила в'їзду до Російської Федерації. 

"Багато проблем, бар'єри, про які говорили наші співвітчизники, зняті", - сказав Путін під час виступу на "Всесвітньому конгресі співвітчизників". Він додав, що лишилося подивитися, як ця концепція працюватиме на практиці. 

Також Путін зазначив, що останнім часом у світі зростає напруженість, начебто поширюються випадки радикального націоналізму та русофобії. 

"Ситуація у світі не проста: збільшується напруженість і непередбачуваність, підриваються основи міжнародного права, руйнуються багаторічні домовленості між державами, в хід йдуть і русофобія, на жаль, і інші форми крайнього, агресивного націоналізму", - сказав він.

Президент РФ додав, що Росія буде "рішуче захищати права та інтереси" росіян в інших країнах, використовуючи усі двосторонні та міжнародні механізми.

Нагадаємо, в уряді РФ завершується робота над постановою щодо введення відповідних економічних заходів у відповідь на санкції України

Залиште свій коментар

Вибір редакції