Захоплені на російському танкері пірати назвали себе заручниками

Під час допиту в слідчому управлінні затримані заявили, що їх захопили пірати і змусили брати участь в нападі на танкер.

Люди, захоплені російськими моряками при звільнення танкера "Московський університет", заявили, що вони не пірати, а заручники. За інформацією джерел, затримані розповіли слідчому військового слідчого управління, який їх допитував, що вони самі потрапили в полон до сомалійських піратів і ті примусили їх брати участь в нападі на танкер.

За словами підозрюваних, коли на допомогу "Московському університету" прийшов російський військовий корабель "Маршал Шапошников", пірати сіли в катер і попливли. На борту танкера вони залишили зброю, засоби абордажу і бранців.

Відзначається, що команда російського танкера підтвердити або спростувати цю версію не може: коли моряки зрозуміли, що їм загрожує напад сомалійських піратів, вони замкнулися в машинному відділенні і не виходили звідти, поки судно не було звільнено. Таким чином, моряки "Московського університету" не бачили нікого зі своїх загарбників і не можуть пізнати їх.

6 травня повідомлялося, що російська влада має намір переправити десятьох затриманих до Москви і там судити їх за піратство. Пізніше ця інформація була спростована.

Доля передбачуваних піратів залишається невизначеною.

Тим часом, ввечері 6 травня інші ЗМІ повідомили з посиланням на джерело в Міністерстві оборони РФ, що захоплених піратів посадили в надувний човен і відпустили, відібравши зброю та засоби навігації. Ця інформація офіційно не підтверджена.

Танкер "Московський університет" з 23 трьома російськими моряками на борту був захоплений в Аденській затоці 5 травня. Моряки закрилися від піратів і подали сигнал лиха. На допомогу до них відправився "Маршал Шапошников", і вже вранці 6 травня стало відомо, що танкер звільнений.

Як повідомлялося, під час операції був убитий один пірат, ще десять затримані.

Читайте також:

Росіяни звільнили захоплений піратами танкер за 22 хвилини

Сомалійських піратів доставлять до Москви

Російські військові під час визволення танкера вбили одного з піратів

Росіяни звільнили свій танкер від піратів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: