Захоплювачів потягу у Польщі визнали нешкідливими

Своє рішення відомство аргументувало "незначністю громадської шкоди", завданої акцією.

Польська прокуратура відмовилася від ідеї почати кримінальну справу стосовно біженців, які захопили у вівторок пасажирський потяг "Вроцлав-Дрезден". Своє рішення відомство аргументувало "незначністю громадської шкоди", завданої акцією, повідомила в середу представник служби прикордонної охорони Дольношленського воєводства Анна Галон.

Захоплення пасажирського потягу біженці пояснили наміром їхати до Страсбурга, де вони планували провести демонстрацію проти поганих умов їх утримання в центрах для мігрантів на польській території.

Під час захоплення потягу і 6-годинної поліцейської акції з витіснення біженців з вагонів ніхто не постраждав. Тим часом, як зазначили польські прикордонники, більшість біженців взяли з собою в потяг масивний багаж, в якому знаходилося все їхнє майно.

Усього в акції із захоплення потягу брало участь 158 біженців, вихідців з Грузії і з російського Північного Кавказу (головним чином із Чечні), в їх числі було 64 дитини. Після того, як увечері у вівторок вони здалися поліції і залишили вагони, їх перевезли у супроводі поліції в розташування прикордонної охорони, де була проведена поголовна перевірка документів.

У ході її з'ясувалося, що троє біженців перебувають на території Польщі незаконно. Швидше за все, вони будуть депортовані, повідомила Галон. Решта біженці будуть повернені в центри для переміщених осіб.

З 1 січня по 10 грудня 2010 року до польської влади з проханням про надання їм статусу біженців звернулося 5216 російських громадян, головним чином жителів Північного Кавказу, і 4134 громадян Грузії. За польським законодавством, справа кожного з них може розглядатися до одного року, після чого бажаний статус "біженця" отримують лише 2-3%.

Читайте також:

Польська поліція звільнила захоплений біженцями потяг

Захоплений російськими біженцями польський потяг доїхав до кордону з Німеччиною

Біженці з Росії захопили потяг у Польщі

Поліція Данії штурмувала церкву, в якій сховалися іракські біженці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: