Захворюваність на коронавірус у Токіо в розпал Олімпіади сягнула рекордного рівня

Захворюваність на коронавірус у Токіо в розпал Олімпіади сягнула рекордного рівня

Фото: Associated Press

Щонайменше 198 підтверджених випадків COVID-19 пов'язані з Олімпійськими іграми.

У столиці Японії Токіо, де тривають літні Олімпійські ігри-2020, три дні поспіль фіксують рекордні показники захворюваності на COVID-19.

Про це повідомляє ABC News.

Зазначається, що у четвер, 29 липня, у місті виявили 3 865 нових випадків коронавірусу, що вдвічі перевищує добовий показник, зареєстрований тиждень тому.

"Ми ніколи не стикалися з поширенням інфекцій такого масштабу", - заявив журналістам генеральний секретар Кабінету міністрів Японії Кацунобу Като.

Загалом щонайменше 198 підтверджених випадків COVID-19 пов'язані з Олімпійськими іграми. За даними оргкомітету, 24 з них виявлені у четвер. Відомо, що серед нових хворих троє спорстменів, які зупинилися в Олімпійському селищі.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр країни Йосіхіде Суґа закликав людей дотримуватися протиепідемічних заходів, однак вказав на те, що потреби у припиненні Олімпіади немає.

Раніше очільник союзу лікарів Японії Наото Уеяма попереджав про ймовірність появи нового штаму COVID-19 через проведення Олімпійських ігор у Токіо в 2021 році.

Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо мали відбутися влітку 2020 року, однак через пандемію їх перенесли на 2021 рік. Олімпіада триватиме від 23 липня до 8 серпня, а Паралімпіада - від 24 серпня до 5 вересня.

Новини світу: у Токіо, в Олімпійському містечку, виявили коронавірус

Новини світу: у Токіо, в Олімпійському містечку, виявили коронавірус

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація