Закінчені розкопки поховання царської сім'ї

Закінчені розкопки на місці, так званого, "другого поховання" решток тіл сім'ї російського імператора.

Закінчені розкопки на місці, так званого, "другого поховання" решток тіл сім'ї останнього російського імператора. Про це повідомив замісник начальника відділу археології Центру по охороні і використанню пам'ятників історії і культури Свердловської області Сергій Погорєлов.

Він уточнив, що біля поховання чергують охоронці, які оберігають це місце "від посягань". Ці заходи вважають необхідними, оскільки після витягання фрагментів кісток там залишився "попіл, який з часом змішався із землею".

Влада Свердловкої області має намір встановити на місці поховання меморіальний комплекс. За словами замміністра культури регіону, в уряд області вже направлено клопотання про надання місцю розкопок статусу визначної пам'ятки.

У серпні 2007 року археологи оголосили про те, що на Старій Коптяковській дорозі під Катеринбургом знайшли рештки тіл двох людей, ймовірно цісаревича Олексія і великої княжни Марії.

Вивченням займається Свердловське обласне бюро судово-медичної експертизи, фахівці якого сподіваються завершити дослідження протягом чотирьох-шести місяців. Генпрокуратура відновила кримінальну справу, заведену в 1993 році за фактом виявлення рештків тіл царської сім'ї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: