Заколот і теракти спричинили найгірше для туризму Туреччини літо за 22 роки

Країну відвідала найменша кількість відпочивальників.

Більше ніж на 40% знизилася кількість іноземців, які відвідали Туреччину у червні цього року. У липні цей показника також буде низьким, адже країна після серії терактів у Стамбулі пережила ще й спробу державного перевороту, а тепер надто жорстка реакція на неї президента Ердогана псує репутацію країни на Заході.

З огляду на це економісти погіршують прогнози для Туреччини, адже туризм є однією з головних для наповнення державного бюджету статей. Деякі фахівці вважають, що доходи від цієї галузі можуть за підсумками року зменшитися на 25%. Це означає втрату $ 8 мільярдів – 1% ВВП країни.

Крім того, побоювання щодо нестабільної політичної ситуації відлякують інвесторів. Активність терористів "Ісламської держави", війна в сусідній Сирії та викликаний нею потік біженців, а також складні стосунки офіційної Анкари з курдами – усе це не сприяє поліпшення очікувань для економіки Туреччини у найближчому майбутньому.

Зафіксоване червневе падіння стало рекордним за час досліджень туристичного потоку. Вони проводяться із 1994 року.

У Туреччині призупинили дію Європейської конвенції із прав людини

Українське посольство радить нашим співвітчизникам  уникати місць проведення мітингів, не затримуватися у транспортних вузлах і завжди мати при собі документи. Турецьке МЗС ще має оприлюднити окремі рекомендації для іноземців. В уряді вже заявили, що на час надзвичайного стану - поки на три місяці - країна призупиняє на своїй території дію європейської конвенції із прав людини. Ердоган знову обіцяє повернути смертну кару для заколотників.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: