Законопроєкт про 40 млрд дол. для України терміново везуть Байдену на підпис до Південної Кореї - CNN

Дата публікації
Перегляди
7297
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Законопроєкт про 40 млрд дол. для України терміново везуть Байдену на підпис до Південної Кореї - CNN

Фото: Associated Press

Законопроєкт на суму 40 млрд дол. для України везуть на підпис президентові США Джо Байдену до Південної Кореї, який там перебуває з візитом.

Для того, щоб документ набув чинності, його повинен підписати лідер США

Про це підтвердив CNN речник Ради національної безпеки. 

"Законопроект доставляють до Південної Кореї для підписання президентом, і його несе той, хто вже їздив до регіону в рамках своїх офіційних обов’язків", – сказав речник.  

Законодавство передбачає кошти на військову та гуманітарну допомогу, включно з фінансуванням допомоги українським військовим і силам національної безпеки, допомогу в поповненні американського обладнання, надісланого в Україну, а також забезпечення охорони здоров’я та медичної підтримки українським біженця.

За словами представника Пентагону Джона Кірбі, підписання законопроекту є невідкладним, тому що фінансування, яке було виділено раніше, вичерпається до третього тижня травня, якщо не виділити нові кошти.

Нагадаємо, у четвер, 19 травня, Сенат США остаточно затвердив пакет надзвичайної військової та гуманітарної допомоги Україні на суму 40 млрд дол.  Так, 20 млрд дол. з цих коштів підуть на озброєння, решта – це пряма бюджетна допомога і гуманітарна. Сума рекордна, оскільки спочатку Байден просив виділити 33 млрд, проте за ініціативи демократів додали ще 7.

США таки надасть Україні 40 млрд доларів – Сенат встиг проголосувати

США таки надасть Україні 40 млрд доларів – Сенат встиг проголосувати

Читайте також:

Наступна публікація