Закрито виборчу дільницю

Сьогодні, в Молдові проходить другий тур виборів в місцеві органи влади, а також вибори мера Кишинева.

Центральна виборча комісія (ЦВК) Молдови вирішила закрити виборчу дільницю в селі Коржова Дубоссарського району, де вранці придністровська міліція заблокувала процес голосування, застосувавши фізичну силу.

Як повідомив співробітник прес-служби ЦВК, "повторне проведення виборів у Коржова неможливе, оскільки на небезпеку наражається життя і здоров'я виборців і членів місцевих виборчих органів".

Коментуючи ситуацію, що склалася в Коржова, президент Молдавії Володимир Воронін заявив після того, як проголосував на виборчій дільниці в Кишиневі, що "у сепаратистів Тирасполя і тих, хто їх підтримує і в Молдові, і в Російській Федерації, і за Прутом (Румунія), дуже серйозні інтереси в цій зоні".

Президент Молдови відзначив, що "ці провокації створюються тому, що остаточне вирішення придністровської проблеми перебуває у фазі завершення".

Нагадаємо, що сьогодні в селі Коржова, розташованому в зоні безпеки придністровського конфлікту відбулися зіткнення між поліцією Молдови і міліцією невизнаного Придністров'я. Біля відкритої в цьому селі виборчої дільниці для проведення місцевих виборів у Молдові побилися близько ста тридцяти представників силових структур з обох сторін.

Як відзначають в Тирасполі, влада Молдови відкрила в Дубоссарах в мікрорайоні Коржева, який є спірною територією, виборчу дільницю, не погодивши його відкриття з придністровськими властями. В неділю вранці придністровська міліція прибула на виборчу дільницю і закрила її. Після цього в Коржева почали прибувати молдавські поліцейські.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: