Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Залиште зауваження при собі: Міноборони РФ прокоментувало заяву США про "Іскандери"

У РФ вважають, що загрозою для безпеки Європи є не Росія, а військовослужбовці та озброєння США.

Офіційний представник Міноборони Росії Ігор Конашенков заявив, що США не може вказувати Росії на те, як їй забезпечувати безпеку на своїй території. Так він прокоментував заяву США про російські "Іскандери" під Калінінградом.

Про це пише Republic.

"Всі претензії і побажання про те, де, коли, чому і як на своїй території ми повинні забезпечувати свою безпеку, краще залишити при собі", – заявив Конашенков.

Представник Міноборони нагадав, що в Латвії, Литві, Естонії та Польщі планується розмістити збройні сили НАТО, де більшу частину складають військові США. Він вважає, що справжньою загрозою безпеки для Європи є не Росія, а військовослужбовці та озброєння США.

Нагадаємо, що представник Держдепу США Джон Кірбі заявив, що розгортання Росією ракетних комплексів С-400 і "Іскандер" у Калінінграді дестабілізує безпеку в Європі. Кірбі закликав Росію відмовитися від розміщення "Іскандерів".

Про перекидання ракетних комплексів в Калінінград стало відомо на початку жовтня.

Нагадаємо, що раніше ракетна бригада, на озброєнні якої є оперативно-тактичні комплекси "Іскандер-М", була піднята по навчальній тривозі в Оренбурзькій області.

Дивізіони здійснили марш на полігон і приступили до виконання нормативів щодо обладнання стартових позицій, перевантаження ракет, прийому-передачі даних, а також відпрацювання протидії диверсійно-розвідувальних груп умовного противника.

Залиште свій коментар

Вибір редакції