Залізничники Франції вийшли на страйк

Співробітники французької залізничної держкомпанії SNCF вийшли на страйк, виступаючи проти скорочень. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Французькі залізничники вийшли на страйк, виступаючи проти майбутніх скорочень. Зараз рух ускладнений по всій країні. Відмінена половина регіональних експресів TER і поїздів далекого слідування Corail. Відмінена також половина високошвидкісних поїздів TGV. Поїзди ж міжнародного сполучення курсують за розкладом.

Три з чотирьох профспілок об'єднуючих співробітників Національної компанії французьких залізниць (SNCF), закликали страйкувати проти реорганізації сектора вантажоперевезень, в рамках якої буде скасовано шість тисяч робочих місць. Крім того, профспілки виступають проти децентралізації компанії і створення філій.

SNCF вимушена скорочувати вантажоперевезення оскільки французька економіка вже не потребує транспортування великої кількості енергоносіїв і промислової сировини: 80% електроенергій в країні проводиться АЕС, а промисловість поступається місцем сфері послуг. Підприємства потребують невеликих партій вантажів і віддають перевагу автотранспорту.

Крім того, з 2006 року у Франції сектор залізничних вантажоперевезень відкритий для конкуренції, і доля SNCF на ринку скорочується.

Читайте також:

Через страйк у Харкові зупинилися трамваї і тролейбуси

Канадська залізниця паралізована через страйк працівників

Працівники лондонського метро влаштовують дводенний страйк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: