Замах на Діда Хасана скоїв зрадник з оточення "хрещеного батька"

У кримінальному світі постріл у живіт з автомата Калашникова - як стріляли у "хрещеного батька" російської мафії Діда Хасана - означає "помста з повагою".

Замах на "хрещеного батька" російської мафії Аслана Усояна на прізвисько Дід Хасан скоїв хтось із наближених до нього людей.

За даними "Комсомольської правди", мова йде про конфлікт всередині його клану та зраду когось зі сподвижників Усояна.

Авторитетний бізнесмен Михайлов (у минулому відомий як Михась) розповів незалежному журналістові Михайлу Гладкому, що замах на Діда Хасана – це помста.

"Михайлов сказав мені з приводу розстрілу Діда Хасана: "Це помста". Можливо, Хасан щось з кимось не поділив або повів себе не так. Нібито комусь не подобалася політика, яка проводиться "хрещеним батьком". Ймовірно, була зрада когось з близького кола Усояна", - розповів Максим Гладкий.

Раніше в замаху підозрювався кримінальний авторитет Таріел Оніані, який нібито хотів стати "хрещеним батьком". Сам він, щоправда, заявив через свого адвоката, що не має жодного стосунку до цього злочину.

Лідери злочинного світу Росії, які зустрічалися днями та обговорювали інцидент, також дійшли висновку, що, швидше за все, "злодій в законі" Оніані не замовляв Усояна. Як розповідають, злодії вже знають, хто замовив Хасана, і, ймовірно, дуже скоро вони за "Діда дадуть відповідь".

Поранення кримінального авторитета Аслана Усояна, який замінив вбитого минулого року Япончика, стало однією з головних тем минулого тижня. Фахівці вважають, що поранення Діда – це виклик, і пророкують погіршення кримінальної обстановки в Москві.

У деталях цього замаху має розібратися офіційне слідство. Але цікаво, що у кримінальному світі постріл у живіт саме з автомата Калашникова означає "помста з повагою". Крім того, коли ціляться в живіт, значить, хочуть не вбити людину одразу, а влаштувати їй вірну, але нестерпну і тривалу смерть.

Читайте також:

Таріел Оніані спростував свою причетність до замаху на Діда Хасана

У Москві під час замаху на Діда Хасана проходила сходка авторитетів

Дід Хасан одужує, його охороняє понад сто осіб

У Діда Хасана стріляли із автомата Калашникова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: