Замало дітей: до французької школи “зарахували” 15 баранів і овець

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мер міста це підтвердив.

До початкової школи французької комуни Кретс-ан-Белльдон (департамент Ізер) “зарахували” 15 баранів і овець через недобір учнів. Про це повідомила газета Le Parisien.

Зазначається, що школа отримала повідомлення про скорочення кількості класів з 11 до 10 через недобір нових учнів, їх кількість зменшилася з 266 до 261. Батьки виступили проти та заявили, що через це підвищиться середнє число учнів у класах, що погіршить рівень освіти.

Батьки школярів вийшли на пікет з плакатами “Ми не вівці”, “Управляти школою - не отарою”, разом із ними місцевий пастух привів до навчального закладу 65 овець і баранів, 15 з яких офіційно зарахували до школи.

Варто уточнити, що це підтвердив мер міста Жан-Луї Маре.

Нагадаємо, 4 березня повідомлялося, що представники українського омбудсмена Людмили Денісової провели перевірку у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Одеської міської ради Одеської області і виявили численні порушення прав підопічних.

ВідеоВ Америці вівці влаштувались на роботу 

Тварини фактично замінили у місцевій компанії ландшафтних дизайнерів. За це хвостатих неабияк цінують у штаті. Про те, на яких умовах працюють овечки, дивіться у нашій історії.  

В Америці вівці влаштувались на роботу 

Залиште свій коментар

Вибір редакції