Замішаний у скандалі з L'Oreal міністр подав позов про захист від наклепу

Прокуратура Франції розпочала розслідування фактів незаконного фінансування передвиборчої кампанії Саркозі, на що, за попередньою версією, і були витрачені кошти, які передали міністру Верту.

Міністр праці Франції Ерік Верт подав позов про захист від "зловмисного наклепу", чим, на його думку, є звинувачення в отриманні великої грошової суми від спадкоємиці косметичної імперії L'Oreal Ліліан Бетанкур.

Звернення Верта про захист від наклепів, уточнює агентство, тепер повинен розглянути слідчий суддя, який вирішить, чи необхідно проведення поліцейського розслідування.

Про те, що Верт нібито в 2007 році отримав від Ліліан Бетанкур 150 тисяч євро на потреби передвиборної кампанії Саркозі, заявила колишня бухгалтер спадкоємиці косметичної імперії Клер Тібу.

Нелегальне отримання коштів від Бетанкур - не єдине обвинувачення, висунуте на адресу Верта в рамках скандалу, що розгорівся навколо спадкоємиці L'Oreal. За даними ЗМІ, дружина Верта, що працює фінансовим консультантом, допомагала Бетанкур ухилятися від податків.

Ерік Верт 6 липня в ефірі французького телебачення заявив про свою непричетність до незаконних фінансових операцій, а також повідомив, що не збирається подавати у відставку. Сам Ніколя Саркозі від коментарів поки утримується.

Французька прокуратура, у свою чергу, почала попереднє розслідування повідомлень про нелегальному фінансуванні передвиборчої кампанії Саркозі, в рамках якого вже допитано начальника дружини Верта, фінансового консультанта Бетанкур, Патріс де Местр.

Читайте також:

Спадкоємицю імперії L'Oreal звинуватили в підкупі Саркозі

Хулігани під Парижем спалили 29 авто після загибелі хлопця, що втікав від поліції

Саркозі скликав засідання уряду через провал збірної Франції на чемпіонаті світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: