Замість CNN в Ізраїлі буде "Аль-Джазіра"

Найбільша в Ізраїлі мережа кабельного ТБ HOT Television більше не транслюватиме програми телеканалу CNN і замінить їх катарським телеканалом "Аль-Джазіра"

Кадр телеканалу CNN
Lenta.ru
Через занадто високі розцінки ізраїльський глядач не зможе дивитися новини CNN. Натомість йому запропонують арабський телеканал новин.
Найбільша в Ізраїлі мережа кабельного телебачення HOT Television більше не транслюватиме програми телеканалу CNN і замінить їх англомовною версією катарського телеканалу "Аль-Джазіра", пише The Jerusalem Post.

За словами віце-президента HOT Television Йоссі Любатона (Yossi Lubaton), відмова від програм CNN викликана насамперед економічними міркуваннями.

"Більшість всесвітньо відомих каналів новин, таких як Sky News, BBC і Fox надають права на віщання значно дешевше, ніж CNN", - заявив Любатон.

Трансляція англомовної "Аль-Джазіри" стане, таким чином, менш дорогим проектом, ніж співпраця з CNN. Підписання контракту з катарським телеканалом відбудеться протягом найближчих днів.

Йоссі Любатон відмовився обговорювати чутки про те, що відмова від передач телеканалу CNN пов'язана з його інформаційною політикою і недостатньою компетентністю. "Ми, як і раніше, вважаємо, що CNN є одним із провідних каналів новин у світі", - зауважив він.

За даними The Jerusalem Post, HOT Television охоплює дві третини ізраїльської аудиторії кабельних і супутникових телеканалів. Крім того, один із його головних конкурентів - компанія Yes Television - вже транслює арабську й англійські версії "Аль-Джазіри".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: