Замовником захоплення "Арктик Сі" визнали естонського бізнесмена

Один з обвинувачених у захопленні судна "Арктик Сі" назвав ім'я замовника. Також він заявив, що до злочину причетний німецький підприємець.

Слідчі запідозрили в організації захоплення суховантажу "Арктик Сі" естонського бізнесмена і історика Еріка Кроса.

Ім'я замовника назвав один з обвинувачених у захопленні судна - Дмитро Савін. Також він заявив, що до злочину причетний німецький підприємець Сергій Демченко. Подробиці про мотиви злочину поки не розкриваються. Савін заявив лише, що йому було запропоновано викрасти судно "за сомалійським сценарієм".

Влітку 2009 року "Арктик Сі" виходив з Фінляндії до Алжиру з вантажем лісу. 24 липня на судно було скоєно напад, після чого воно пропало зі зв'язку. 17 серпня моряки ВМФ РФ виявили суховантаж. На його борту крім членів екіпажу перебували загарбники - вісім громадян Естонії та Росії, а також особи без громадянства. Їх затримали.

Один із затриманих, Андрій Луньов, пішов на угоду зі слідством і на початку травня 2009 року був засуджений окремо від своїх подільників. Його засудили до п'яти років позбавлення волі. Після цього на угоду зі слідством пішов Савін, і 17 травня його справу теж передали до суду.

Читайте також:

Учасника захоплення Arctic Sea засудили до п'яти років

В Атлантиці зникло судно з росіянами

Обвинувачені у захопленні Arctic Sea переклали провину на капітана

Загарбникам Arctic Sea висунули звинувачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: