Замуровані чилійські шахтарі перестали їсти і влаштували бунт

Чилійські гірники, які місяць замуровані у шахті, висловили невдоволення тим, що їм обмежили доступ до інформації. На знак протесту вони перестали їсти.

Гірники, які близько місяця замуровані в чилійській шахті, висловили протест проти обмежень, накладених заради збереження їх душевного і фізичного здоров'я.

Найбільше невдоволення шахтарів викликала звістка про те, що їм будуть передавати тільки оптимістичні листи від родичів. За словами близьких гірників, відсутність звісток від рідних куди більшу загрожує їхньому психологічному стану.

Крім цього, робочі наполегливо вимагають, щоб їм передали алкогольні напої і сигарети, хоча фахівці NASA, які склали здорове меню для шахтарів, порекомендували їм не курити і не вживати спиртного.

Шахтарі регулярно пересуваються по доступному їм простору шахти на вагонетках, незважаючи на настійні рекомендації фахівців не робити цього.

На знак протесту проти обмежень шахтарі вже почали відмовлятися від посилок з їжею. Так, вони не доторкнулися до переданих їм фруктів.

Раніше повідомлялося, що щонайменше у п'яти гірників спостерігаються ознаки депресії.

32 чилійських і один болівійський шахтар виявилися замуровані в шахті в результаті обвалу, що стався на початку серпня. Фахівці вже почали буріння тунелю, який дозволить шахтарям вибратися на волю, проте роботи просуваються повільно і можуть зайняти кілька місяців.

Читайте також:

Скандал в Чилі: дружини замурованих у шахті гірників посварилися з коханками

У Чилі почали бурити тунель, щоб витягнути з-під землі 33 шахтарів

Чилійський шахтар з-під землі запропонував одружитись бабусі своїх онуків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: