Замурованих чилійських шахтарів врятують за тиждень

До 17 жовтня шахтарів, що опинилися в пастці у чилійській шахті, піднімуть на поверхню, пообіцяв президент країни.

Президент Чилі Себастьян Пінера висловив надію на те, що 33 гірника, котрі знаходяться під завалами вже два місяці, будуть підняті на поверхню до кінця наступного тижня.

Глава держава заявив, що рятувальники впритул підібралися до опинилися в підземній пастці шахтарям, і висловив надію, що вони будуть врятовані ще до його візиту до Європи, запланованого на 17 жовтня.

Тим часом, частина працівників цієї шахти, які знаходяться на поверхні, влаштували акцію протесту у зв'язку з тим, що з серпня не отримували зарплату.

Нагадаємо, аварія на глибині 700 метрів на невеликому руднику, розташованому в 50 кілометрах від чилійського міста Копіапо, сталася 5 серпня. Заблокованими під землею виявилися 32 чилійця і один болівієць.

Рятувальники приступили до завершального етапу операції порятунку шахтарів. Прохідницька установка Schramm T-130 проробила отвір діаметром 30 сантиметрів до глибини в 633 метри. Діаметр свердловини потрібно розширити приблизно до 70-ти сантиметрів - цього буде досить, щоб замурованих шахтарів одного за іншим підняти на поверхню за допомогою спеціальної сталевої капсули.

На початку вересня NASA запропонувала шахтарям створити під землею комуну, щоб легше переносити перебування під землею.

Читайте також:

Чилійських шахтарів майже врятували

Одному із заблокованих чилійських шахтарів показали народження його дочки

У Чилі затримуються роботи з порятунку 33 гірників

Замурованим чилійським шахтарям провели електрику

ВідеоЗамурованих чилійських шахтарів врятують за тиждень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: