Замурованим чилійським шахтарям дозволили курити

Замурованим чилійським шахтарям дозволили по дві пачки цигарок на всіх, а от в алкогольних напоях відмовили.

Чилійські шахтарі, замуровані в аварійній шахті, отримали дозвіл палити. Рятувальники, що працюють на місці аварії, повністю відновили систему вентиляції в шахті, що дозволяє їм закачувати під землю свіже повітря. Це дало можливість виконати прохання шахтарів, частина яких знаходяться в стані стресу і вимагають алкоголю і сигарет.

При цьому влада оголосила, що зняття заборони на куріння все одно залишить у силі деякі обмеження. Щодня гірники будуть отримувати дві пачки сигарет на всіх, щоб не сильно забруднювати повітря в шахті. "Ми не збираємося давати їм багато сигарет. Нехай вентиляційна система стала працювати набагато краще, ці люди, як і раніше в підземній пастці, і вентиляція там не може бути оптимальною", - заявив доктор Хорхе Діас, що стежить за станом шахтарів.

Прохання про передачу в шахту алкоголю чилійська влада виконувати відмовилися. Раніше шахтарі вже висловлювали протест проти обмежень на вживання тютюну і спиртного, відмовляючись від посилок з їжею. Також вони продовжують використовувати для пересування по шахті вагонетки, незважаючи на настійні вимоги влади не робити цього.

32 чилійських і один болівійський шахтар виявилися замуровані під землею в результаті обвалу на шахті Сан-Хосе на півночі Чилі 5 серпня 2010. Після 17 діб повної ізоляції рятувальникам вдалося встановити зв'язок з гірниками. Операція з порятунку шахтарів почалася 31 серпня. Була налагоджена система постачання для передачі під землю їжі та медикаментів. В даний момент рятувальники здійснюють проходку тунелю, який дозволить вивести людей на поверхню. За прогнозами фахівців ці роботи займуть від двох до чотирьох місяців.

Читайте також:

Чилійським шахтарям, які вже місяць під землею, показали футбольний матч між Україною та Чилі

Замуровані чилійські шахтарі перестали їсти і влаштували бунт

У Чилі почали бурити тунель, щоб витягнути з-під землі 33 шахтарів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: