"Занадто багато насильства". Обама закликав продовжити боротьбу за Україну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У переговорах щодо України намітився прогрес, зазначив він.

Президент США Барак Обама в рамках саміту "Великої сімки" (G7) у Японії заявив про те, що країни повинні боротися за вирішення ситуації в Україні, де досі спостерігається високий рівень насильства.

За словами американського лідера, початок зустрічі з представниками G7 був продуктивним і під час переговорів вони зачепили тему ситуації в Україні.

"Ми почали торкатися деяких ключових питань безпеки, які важливі для всіх нас: Південно-Китайське море і морська безпека. Торкнулися питань, які пов'язані з Україною", - наводить УНІАН цитату Обами.

Він заявив, що політики побачили певний прогрес у переговорах, однак насильства на Донбасі досі надто багато

"Ми почали бачити певний прогрес у переговорах, але, як і раніше, ми бачимо занадто багато насильства, і нам потрібно добитися вирішення цього", - додав він.

Президент Сполучених Штатів зазначив, що сьогодні ввечері лідери країн "Великої сімки" приділять певний час для пошуку рішення і щодо деяких інших "основних гарячих точок у світі".

Нагадаємо, 26 травня в Японії розпочався саміт "Великої сімки". Лідери найбільш розвинених країн світу проводитимуть переговори протягом двох днів.

Головним чином політики зосередяться на проблемах економіки, безпеки та міграційному кризу в Європі. Як повідомляють ЗМІ, господар саміту Японія збирається поставити питання про продовження санкцій проти Росії через її агресії щодо України. Москва, яка теж входила до клубу найсильніших держав світу, втратила в ньому місце після анексії Криму і війни на сході України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції