Занурювала у крижану воду і морила голодом. У США блогерка знущалась із дітей

Жінку заарештували.

Поліція американського штату Аризона заарештувала популярну відеоблогерку, яка знущалася з названих дітей і змушувала їх зніматися у своїх відео, йдеться у ТСН.16:45.

Про погане ставлення 48-річної жінки до сімох дітей повідомила її доросла донька. Працівникам соціальних служб малюки поскаржилися на голод і спрагу. Вони розповіли, що мати карала за забутий текст чи небажання зніматися у роликах: бризкала перцевим спреєм, била, занурювала у крижану воду чи закривала у шафі на кілька днів. Після арешту блог жінки відеосервіс закрив. На її відео було підписано 800 тисяч людей, їх переглядали більше 250 мільйонів разів.

ВідеоПопулярна блогерка знущалася з прийомних дітей і змушувала їх зніматися у своїх відео

Про погане ставлення 48-річної жінки до сімох дітей повідомила її доросла донька. Працівникам соціальних служб малюки поскаржилися на голод і спрагу. Мати карала за забутий текст чи небажання зніматися у роликах: бризкала перцевим спреєм, била, занурювала у крижану воду чи закривала у шафі на кілька днів. Після арешту блог жінки закрили.  

Популярна блогерка знущалася з прийомних дітей і змушувала їх зніматися у своїх відео

Нагадаємо, у Запоріжжі матір-блогерка побила 6-річного сина на очах у відвідувачів ТРЦ. Після перегляду відео, жінкою зацікавилась і служба в справах дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції