Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заохотити Росію виконувати "Мінськ" можна поетапним скасуванням санкцій - голова МЗС Німеччини

Розпочати скасування можна за умови тривалого перемир'я на Донбасі.

Міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель висловився за те, аби ЄС почав поетапно скасовувати санкцій проти Росії за умови тривалого перемир’я на Сході України.

"Якщо Російська Федерація готова це робити, вона має за це щось отримати", - заявив він у середу, 10 січня, під час виступу на прийомі в Східному комітеті німецької економіки в Берліні, цитує агентство dpa.

ВідеоЄС продовжив санкції проти Росії

Ідею про одномоментне скасування всіх санкцій проти Росії лише за умови стовідсоткового виконання .мінських домовленостей він назвав "відірваною від реальності". На користь ідеї поетапного скасування Ґабріель навів аргумент, що санкції запроваджувалися також поетапно.

Економічні санкції щодо Росії через її агресію в Україні були запроваджені Євросоюзом у 2014 році, у березні 2015 року можливе скасування санкцій прив'язали до виконання Мінських угод. Очікувалося, що процес триватиме до кінця 2015 року.

Оскільки помітного прогресу у виконанні домовленостей не спостерігалося, лідери ЄС неодноразово ухвалювали рішення щодо продовження санкцій ще на півроку. Востаннє - до кінця липня поточного року. Обмеження стосуються фінансового, енергетичного, оборонного секторів російської економіки, а також товарів подвійного призначення. Обмеження накладено і на фізичних осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції