Записи пілотів Ту-154, що розбився під Смоленськом, сильно зашумлені

Мовленнєва інформація, яка зафіксована на самописець, значно зашумлена, і є велика кількість місць, що потребують відновлення.

Записи переговорів пілотів літака польського президента, що розбився під Смоленськом, сильно зашумлені і на їхнє відновлення знадобиться якийсь час.

Про це повідомили в Міждержавному авіаційному комітеті (МАК).

"У лабораторії МАК тривають роботи з очищення від шумів звукової інформації. Мовленнєва інформація значно зашумлена, і є велика кількість місць, що потребують відновлення", - йдеться в його заяві.

Найближчим часом до Москви прибудуть польські фахівці, які візьмуть участь в ідентифікації голосів членів екіпажу.

Записи оприлюднять у четвер

Польські слідчі, які працюють над розшифровкою бортових самописців, в середу повернуться з Москви до Варшави. У четвер генеральний прокурор країни Анджей Серемет має намір представити доповідь за підсумками їхньої роботи в Росії.

"Співробітники прокуратури повернуться з Росії в середу, якщо дозволять атмосферні умови", - заявив він. За словами Серемета, "всі процесуальні дії на місці катастрофи вже завершені".

"Ми маємо намір зустрітися з журналістами в четвер. Польща хоче знати зміст записів чорних ящиків, - сказав Серемет. - Ми не будемо засекречувати нічого, щоб не дати приводу до будь-яких підозр".

Як очікується, польська влада не ретранслюватиме аудіозапис переговорів. Всі дані, отримані в ході роботи з самописцями, будуть представлені у вигляді стенограми.

Раніше слідчі на місці авіакатастрофи під Смоленськом знайшли експлуатаційний самописець, який рідко зберігається під час аварії літаків, і зможуть використовувати його в якості додаткового джерела інформації. Він містить той же обсяг даних, що є на аварійному самописці.

Самописець з польського літака виготовлений у Польщі та за спільним рішенням сторін буде розшифрований на заводі-виробнику.

Читайте також:

"Чорні скриньки" Ту-154 записали молитву пілота перед катастрофою

Розшифровані "чорні скриньки" Ту-154, що розбився під Смоленськом

Екіпаж літака Качинського за 5 секунд до катастрофи знав про її неминучість

Під Смоленськом зібрали всі фрагменти літака Качинського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: