Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заподіяння смерті з необережності: СК РФ відкрив кримінальну справу через загибель людей на танкерах в Чорному морі

За інформацією ЗМІ, вибух і пожежа сталися на двох танкерах "Маестро" і "Канді", які йшли під прапором Танзанії, під час перевалки палива з одного судна на інше.

Слідчий комітет Росії за фактом загибелі людей в результаті пожежі на танкерах біля берегів Криму 21 січня відкрив кримінальну справу за статтею «заподіяння смерті з необережності».

Про це повідомляє прес-служба Південного слідчого управління на транспорті слідчого комітету Росії, - пише "Крим.Реалії".

"За версією слідства, в 16 милях від узбережжя Краснодарського краю на вході в Керченську протоку відбулося загоряння двох торгових суден "Канді" і "Маестро". Дані про постраждалих будуть уточнюватися", – йдеться в повідомленні.

Відео"Там відбувається щось жахливе": у Керченській протоці загинуло 14 моряків

Такі слова самовидців пожежі в Керченській протоці наводять ЗМІ. Увечері там спалахнули та згодом затонули одразу два судна. Загинули щонайменше 14 моряків, доля ще 5 - досі невідома. У районі катастрофи - сильна течія, що ускладнює пошук моряків. За попередньою версією, трагедія могла статися через порушення техніки безпеки. 

"Там відбувається щось жахливе": у Керченській протоці загинуло 14 моряків

Нагадаємо, у понеділок, 21 січня, на двох судах в Керченській протоці виникла пожежа. Всього в екіпажі двох судів, за попередньою інформацією, входили близько 30 моряків - громадяни Туреччини та Індії. Пожежа сталася на борту танкерів "Кенді" і "Маестро", які ходять під прапором Танзанії. Вони перебували в нейтральних водах. За останніми даними, в результаті пожежі загинули 14 моряків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції