Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Великий космічний провал. Ракета "Союз" втратила 19 супутників після запуску

Повідомляється, що супутник "Метеор-М" міг затонути в Атлантичному океані.

Другий в історії запуск ракети "Союз-2.1б" з космодрому "Східний" завершився великим провалом: на орбіту не виведено в загальному 19 супутників, серед яких основним мав бути "Метеор-М".

Про це йдеться у заяві "Роскосмосу".

"В результаті роботи РН "Союз-2.1б" головний блок у складі РБ "Фрегат" і КА "Метеор-М" був виведений на задану проміжну орбіту. Однак протягом першого планового сеансу зв'язку з космічним апаратом не вдалося встановити зв'язок через його відсутність на цільовій орбіті. Наразі ведеться аналіз інформації", - йдеться у повідомленні.

За даними агентства "Интерфакс", російський метеорологічний супутник "Метеор-М", що не виходить на зв’язок із космодромом після запуску, міг впасти у Атлантичний океан.

"Космічний апарат не вдається виявити на орбіті. Однак і слідів вибуху не зафіксовано. Космічний апарат міг впасти в Атлантичний океан", - заявили агентству джерела.

Раніше із "Роскосмосу" надійшла інформація про те, що на розгінному блоку "Фрегат" сталася аварійна ситуація, яка стала причиною відсутності зв’язку із супутником.

Нагадаємо, сьогодні, 28 листопада, о 08:41 за місцевим часом в Амурській області на Далекому Сході в Росії із космодрому "Східний" у космос запустили ракету-носій "Союз-2.1б", який мав вивести на орбіту супутник, а також групу малих космічних апаратів із 18 штук.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції