Заручник поранений під час звільнення

Операція зі звільнення двох офіцерів італійської розвідки проведена спецслужбами Італії за допомогою британців.

Операція зі звільнення двох офіцерів італійської розвідки, захоплених в Афганістані 23 вересня, була проведена спецслужбами Італії за допомогою елітного британського спецназу Королівських військово-морських сил. Про це повідомляє газета Evening Standart.

Італійці були викрадені під час поїздки до Герат, після чого їх привезли в будівлю в передмісті Шинданда. Проте місцезнаходження заручників відразу ж стало відоме агентам італійської розвідки і за будинком встановили спостереження.

В цей час викрадачі вже вели переговори з представниками "Талібану", щоб передати їм полонених італійців. Коли до будівлі під'їхало декілька автомобілів і стало зрозуміло, що заручників збираються перевозити, британські спецназівці отримали наказ про початок операції.

Під час операції було вбито дев'ять викрадачів. За словами міністра оборони Італії Артуро Парізі, в операції 24 вересня також був використаний безпілотний літак-розвідник Predator і ударний гелікоптер Mangusta.

Ніхто із спецназівців не був поранений або вбитий. Один із заручників отримав серйозне поранення голови і грудей, проте їх нанесли викрадачі, які спробували вбити італійця під час звільнення. Прем'єр-міністр Італії Романо Проді заявив, що ця операція повинна послужити прикладом для інших викрадачів. А італійське військове джерело відзначило, що операція зі звільнення заручників була складною і головну роль в ній відіграли саме британці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: