Заручниця талібів вийшла на зв'язок

Американський телеканал Ен-Бі-Сі Ньюз оприлюднив аудіозапис із зверненням південнокорейської заручниці, однієї з групи, захопленої талібами.

Американський телеканал Ен-Бі-Сі Ньюз оприлюднив аудіозапис із зверненням південнокорейської заручниці, однієї з групи захоплених талібами минулого тижня громадян Південної Кореї.

"Нас тут утримують в тяжких умовах... Будь ласка, допоможіть нам звільнитися якнайскоріше", - просить заручниця.

Це перший факт контакту заручників із зовнішнім світом з моменту їх захоплення біля Кабула 19 липня. Тоді бойовики руху "Талібан" зупинили автобус, що виходив з міста Кандагар до Кабула, і захопили в заручники 23 громадян Південної Кореї.

Бойовики вимагають вивести південнокорейський військовий контингент з Афганістану і обміняти заручників на ув'язнених талібів. В середу таліби убили одного з 23 заручників, погрозивши страчувати всіх інших в ніч на четвер, якщо уряд країни не виконає їх вимог, проте пізніше продовжили термін ультиматуму до 11.30 п'ятниці.

Представник адміністрації президента Південної Кореї заявив, що вимоги бойовиків "туманні і суперечливі". За його даними, "сепаратисти розділені на декілька груп, і заручники містяться в декількох місцях".

За даними південнокорейського агентства Ренхап, заручники - члени однієї з християнських общин Південної Кореї, які добровільно приїхали на роботу до Афганістану.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: