Засідання ОБСЄ не ухвалило жодного запропонованого Росією документа – Лавров

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас, за його словами, країни Європи вважають санкції контрпродуктивними.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що засідання ОБСЄ не ухвалило жодного документа, який пропонувала РФ.

Про це він заявив під час брифінгу за результатами саміту ОБСЄ в Мілані, передає ТАСС.

"До цього засідання Росія підготувала чотири проекти рішень з, я вважаю, дуже важливих сюжетів. По-перше, - це боротьба з тероризмом, по-друге, - це підвищення ролі ОБСЄ у вирішенні світової проблеми наркотиків, по-третє, - це захист мовних і освітніх прав національних меншин. Четверте рішення - забезпечити для медійних структур вільний доступ до інформації. На жаль, жодне з цих рішень не було ухвалене, хоча їхня актуальність ні у кого не викликає сумнівів. Не отримали підтримки наші ініціативи винятково тому, що їх запропонувала Російська Федерація", - розповів Лавров.

Водночас, за його словами, більшість країн-членів ОБСЄ вважають санкції проти Росії "контрпродуктивними".

"І наші італійські колеги, і багато - якщо не більшість - країн-учасниць ОБСЄ в бесідах підкреслюють контрпродуктивність санкцій і згубність санкцій для всіх, причому, включно з тими, хто ці санкції вводить", - заявив Лавров.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України представило на тематичному засіданні ОБСЄ докази мілітаризації окупованого Криму та прямої збройної агресії Росії проти України.

ВідеоНімеччина пропонує поширити місію ОБСЄ на Азовське море

Німеччина пропонує поширити місію ОБСЄ на Азовське море. Із пропозицією виступив тамтешній очільник МЗС Гайко Маас у Мілані, на полях зустрічі міністрів країн ОБСЄ. Ідею ще мають обговорити наступного тижня, під час засідання представників "нормандської четвірки". 

Німеччина пропонує поширити місію ОБСЄ на Азовське море

Залиште свій коментар

Вибір редакції