Заслужений відпочинок. Обама із Бренсоном розважається на островах і катається на кайті

Колишній глава США виглядає напрочуд веселим та щасливим. 

Екс-президент США Барак Обама, схоже, чудово проводить свій час – разом із британським мільярдером Річардом Бренсоном він влаштував змагання з катання на кайті на Британських Віргінських островах.

Обама розповідав британцю, що займався серфінгом на Гаваях незадовго до того, як вперше став президентом США. Тоді глава його безпеки сказав: "Це буде останній раз, коли ви подорожуєте протягом восьми років."

Протягом двох президентських термінів Обама не мав можливості подорожувати заради власного відпочинку, насолоджуватися різними видами водного спорту чи робити інші приємні для нього речі. Однак зустрівшись із Бренсоном екс-президент отримав змогу показати свої навички.

Поки мільярдер вправлявся на фоліборді, Обама намагався освоїти кайт, пише Virgin. Обидва з них падали у воду та реготали і, схоже, чудово проводили вільний час.

Зрештою Обамі вдалося проїхати на кайті близько ста метрів.

Як повідомлялося раніше, колишній президент США Барак Обама відпочиває після 8-річного керування Сполученими Штатами. Його сфотографували на одному з Британських Віргінських островів під час обіду з британським мільярдером Річардом Бренсоном. Разом із ними помітили дружину Обами Мішель та дочку Бренсона Холлі. 

Залиште свій коментар