Засновник WikiLeaks напише автобіографію за 1,5 млн доларів

Джуліан Ассанж сподівається виручити за свою книгу більш ніж півтора мільйона доларів - треба оплачувати судові витрати і тримати WikiLeaks "на плаву".

Засновник проекту WikiLeaks Джуліан Ассанж уклав контракт на написання автобіографічної книги на загальну суму в 1,5 млн доларів.

Як розповів Ассанж в інтерв'ю британській газеті Sunday Times, виручені кошти допоможуть йому організувати свій захист на можливому процесі в Швеції, де його звинувачують у сексуальному насильстві.

"Я не хочу писати книгу, але доведеться. Я вже витратив 200 тисяч фунтів на судові витрати, а мені потрібно захищати себе і підтримувати WikiLeaks на плаву", - заявив Ассанж.

Зокрема, американське видавництво Knopf виплатить йому 800 тисяч доларів, а контракт з британським Canongate укладений на суму близько 500 тисяч доларів. За підрахунками Ассанжа, прибуток принесуть і ринки інших країн.

Зараз Ассанж перебуває у Великобританії, де очікує на судове рішення щодо його видачі Швеції. Він відкидає обвинувачення, називаючи їх частиною кампанії з його дискредитації.

Інтернет-сайт WikiLeaks опублікував майже півмільйона секретних файлів Держдепартаменту США під грифом "таємно". В основному це листування американських дипломатів, причому у депешах містяться досить невтішні характеристики світових лідерів.

Держсекретар США Гілларі Клінтон вже вибачилася перед усіма, хто визнав зміст телеграм образливим.

Як повідомлялося, в 2010 році сайт Ассанжа отримав у вигляді пожертвувань близько мільйона євро, причому суми переказів різко знизилися в другій половині року. На зарплати співробітникам WikiLeaks в 2010 році пішло близько 100 тисяч євро, причому дві третини цієї суми була винагорода самому Ассанжу.

Читайте також:

WikiLeaks заробив у 2010 році мільйон євро

Ассанж вважає, що у американській в'язниці його вб'ють

Ассанж звинуватив США в тиранії та назвав наступну ціль Wikileaks

ЦРУ створило спецгрупу протидії WikiLeaks

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: