Засновник Wikileaks: після моєї смерті оприлюднять спеціальний архів

Засновник Wikileaks Джуліан Ассанж заявив, що у випадку його смерті буде оприлюднений спеціальний архів.

Засновник Wikileaks Джуліан Ассандж, що оприлюднив у неділю 250 тис. секретних телеграм американських дипломатів, пригрозив у випадку власної смерті миттєвим оприлюдненням численних документів, серйозно компрометуючих світові уряди.

Таку відповідь він дав на запитання читачів The Guardian в онлайн-інтерв'ю.

"Архів, який опинився в наших руках, поширений серед більш ніж 100 тис. людей з різних країн світу, включаючи журналістів. У випадку якщо щось трапиться з кимось з учасників організації Wikileaks, ключові документи з архіву будуть автоматично оприлюднені", - заявив він.

За словами Ассанджа, далі все буде залежати від кількості ЗМІ, які зважаться опублікувати цю інформацію.

"Історія переможе, і світ вийде на кращий рівень розвитку. Чи виживемо ми? Це залежить від вас", - написав Ассандж, відповідаючи на запитання одного з читачів The Guardian.

Нагадаємо, Джуліан Ассандж став популярним влітку 2010 року після оприлюднення на сайті Wikileaks понад 92 тис. секретних документів Пентагону - "Афганський військовий щоденник, 2004-2010". Пізніше на сайті було опубліковано ряд скандальних матеріалів про Росію, Україну, Грузію та інше.

Остання серія витоків WikiLeaks була опублікована 28 листопада 2010. Вона включала в себе близько 250 тисяч депеш, складених американськими дипломатами, які працювали в різних країнах світу.

Читайте також:

Радник прем'єра Канади запропонував убити засновника WikiLeaks

Засновник WikiLeaks дав інтерв’ю Time: Клінтон має піти у відставку

WikiLeaks опублікував звіт Росії про загрозу з боку Ірану і КНДР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: