Засновники Google припинили ходити на загальні збори компанії на тлі невдоволення своїх працівників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Останнім часом компанію переслідують скандали.

Співзасновники Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін припинили ходити на щотижневі загальні зустрічі працівників компанії.

Про це пише BuzzFeed, посилаючись на працівників Google.

Попри те, що Пейдж і Брін у 2015 році делегували керівництво компанією Сундару Пічаї, вони все одно відвідували зустрічі, відомі як TGIF ("Thank God It's Friday'  - "Слава Богу, п'ятниця"). На цих зустрічах працівники Google могли задати засновникам будь-яке питання і ця практика поширена серед компаній у Силіконовій долині.

Проте з початку року Ларрі Пейдж та Сергій Брін не відвідали жодної подібної зустрічі.

"Я не думаю, що вони колись пропускали більше, ніж кілька зустрічей підряд, і, безумовно, не обидва одразу... Хоча б один з них був постійно присутній на них", – сказав співробітник Google виданню BuzzFeed.

В останній час компанія Google стикається з великою кількістю негативу з боку своїх працівників. Нещодавно вибухнув скандал навколо консультативного органу, який керівництво Google створило для розгляду етичних питань, пов'язаних із штучним інтелектом. Працівники компанії виступили різко проти призначення до цього органу керівниці консервативного фонду Кей Коулс Джеймс, відомої своїми заявами проти ЛГБТ та іммігрантів. Петиція проти неї набрала 2350 голосів і зрештою керівництво Google розформувало консультативний орган – через тиждень після його створення.

Окрім того, керівництво Google зіткнулося з незгодою працівників щодо створення пошукової системи для Китаю, яка відповідала би законам цієї країни про цензуру. Працівники підняли це питання на щотижневій зустрічі TGIF і коментарі Пейджа та Бріна з цього приводу згодом просочилися у пресу.

Але найбільший негатив з боку працівників Google зустрів у листопаді минулого року, коли 20 тисяч "гуглерів" вийшли на акцію протесту проти сексуальних домагань у компанії. Протест був викликаний статтею New York Times про те, що Google "зам'яв" скандал із сексуальними домаганнями з боку одного з топ-менеджерів компанії Енді Рубіном, натомість виплативши йому 90 млн доларів за звільнення.

ВідеоПрацівники Google покинули робочі місця, бо вимагають змінити політику компанії щодо жінок

В офісах компанії Google по всьому світу працівники рівно об 11 ранку пішли з робочих місць. Виступають проти політики корпорації стосовно жінок. Зокрема, проти того, що жертва сексуальних домагань, яка працює на Google, не може подати до суду позов на кривдника. Бо, згідно з корпоративною політикою, усі суперечки мають вирішуватися всередині компанії. 

Працівники Google покинули робочі місця, бо вимагають змінити політику компанії щодо жінок

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції