Заспівали гімн та стоять у черзі: українці почали голосувати у Польщі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На чотирьох дільницях у Польщі зможуть проголосувати українці.

У Польщі українці вже почали голосувати на дострокових виборах до Верховної ради, до відкриття дільниці вже була черга. Про це повідомив посол України в Польщі Андрій Дещиця на своїй сторінці у соцмережі Twitter.

Він опублікував фото з виборчої дільниці у Варшаві, на яких видно, що люди стоять у черзі в очікування голосування.

Перед відкриттям дільниці присутні виконали гімн України, на будівлі посольства також розміщений банер із закликом звільнити Олега Сенцова.

Українці у Польщі зможуть проголосувати на чотирьох виборчих дільницях, окрім Варшави вони утворені в Гданську, Кракові та Любліні.

Як відомо, українці Австралії першими в світі розпочали голосування на парламентських виборах. Станом на 9 ранку там проголосували вже 40 виборців.

Нагадаємо, о 8 ранку 21 липня в Україні стартувало голосування на виборах до парламенту. Кожному виборцю видаватимуть по два бюлетені – за нардепів-мажоритарників та партії. Тим, хто змінив місце голосування без зміни виборчої адреси, а також українцям за кордоном видаватимуть по одному бюлетеню – зі списком 22 партій.

Згідно із даними Державного реєстру виборців, кількість виборців становить 29,9 млн осіб, зокрема на закордонних виборчих дільницях – майже 444 тис. осіб.

ВідеоТСН дізнавалась, як людям на інвалідних візках без перешкод потрапити на виборчі дільниці

Дві киянки, які на президентських виборах не змогли без перешкод дістатися до своїх виборчих дільниць, подали в суд на ЦВК. Поки дві Юлії чекають на засідання, на виборчих дільницях їм нагадують, що люди з інвалідністю мають можливість проголосувати вдома. Але наші героїні - проти. Хто і як їм готовий допомогти - інспектувала ТСН.  

ТСН дізнавалась, як людям на інвалідних візках без перешкод потрапити на виборчі дільниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції