Заспокоїв: Ердоган пообіцяв дівчинці похорон з почестями, щоб та не плакала

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Слова президента Туреччини у соцмережах прирівняли до жорстокого ставлення до дітей.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган спробував заспокоїти заплакане дівча, пообіцявши їй похорон з почестями, йдеться у ТСН.16:45.

Під час з'їзду його партії Ердоган помітив у натовпі дівчинку у військовій формі і запросив її на сцену. Коли після президентських поцілунків у щічки 6-річна Аміне Тірас не заспокоїлась, президент пообіцяв урочисто поховати її, якщо вона загине за Туреччину.

У соцмережах такі слова прирівняли до жорстокого ставлення до дітей, а один з екс-міністрів запитав, чи сказав би Ердоган те саме своїй онуці.

"Подивіться, у нас тут бордові берети! У неї в кишені турецький прапор. Якщо вона загине – її тіло вкриють прапором! Вона готова на все, чи не так?" – проголосив Ердоган зі сцени.

ВідеоПрезидент Туреччини спробував заспокоїти заплакану дівчинку, пообіцявши їй похорон з почестями

Скандал, через який турецького лідера нині критикують, стався під час з'їзду його партії. Ердоган помітив у натовпі дівчинку у військовій формі і запросив її на сцену. Коли після президентських поцілунків у щічки 6-річна Аміне Тірас не заспокоїлась, президент пообіцяв урочисто поховати її, якщо вона загине за Туреччину.

Президент Туреччини спробував заспокоїти заплакану дівчинку, пообіцявши їй похорон з почестями

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції