Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Застрелили і зарізали: у США за убивць дельфінів встановили винагороду в 20 тисяч доларів

Влада штату Флорида шукає винних у смерті ссавців.

Протягом тижня на узбережжі американського штату Флорида двох дельфінів знайшли жорстоко вбитими. За інформацію про злочинців оголосили винагороду у 20 тисяч доларів.

Про це повідомляє CNN із посиланням на Національну службу морського рибальства США.

Першого ссавця знайшли у місті Нейплс наприкінці минулого тижня. Він загинув чи то від поранення гострим предметом, чи то від кулі. Ще одного дельфіна, убитого пострілом, виявили на пляжі міста Пенсакола.

Нині влада штату встановила винагороду у розмірі 20 тисяч доларів за будь-яку інформацію, яка дозволить знайти винних у скоєнні злочину. 

У Національній службі морського рибальства США порадили місцевим не годувати диких дельфінів, адже через це ссавці асоціюють людей із їжею та стають легкою здобиччю для зловмисників.

Загалом з 2002 року на південному сході США від вогнепальних або ножових поранень загинули 29 дельфінів.

Раніше представник Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики Олександр Маріковський повідомив, що парламентарі вже розробили проект закону про заборону дельфінаріїв. Це не перший крок на шляху звільнення дельфінів з полону розважальних закладів. Чому зоозахисники виступають проти дельфінаріїв і по всьому світу їх поступово забороняють, а в деяких країнах ці заклади ніколи і не функціонували - дивіться у відео ТСН.ua

Відео Чому дельфінам не місце в дельфінаріях - влог "Сніданку"

Представник Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики Олександр Маріковський повідомив, що парламентарі вже розробили проект закону про заборону дельфінаріїв. Це не перший крок на шляху звільнення дельфінів з полону розважальних закладів. Сніданок з 1+1 розбирався, чому зоозахисники виступають проти дельфінаріїв і по всьому світу їх поступово забороняють, а в деяких країнах ці заклади ніколи і не функціонували. 

Чому дельфінам не місце в дельфінаріях - влог "Сніданку"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції