Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Застряглі у тайській печері діти можуть провести у пастці ще не один місяць

Аби вийти раніше, діти мають набути навичок пірнання, проте у брудних водах печери це дуже небезпечно.

12 хлопців та футбольний тренер, які опинилися у пастці в тайській печері, можуть залишитись там ще на кілька місяців.

Про це повідомляє BBC.

Печерний комплекс у Чіанг Раї на півночі Таїланду регулярно затоплюється під час дощового сезону, який триває до вересня - жовтня. Тож якщо чекати, доки вода сама не відійде, то групі доведеться залишатися в печері ще не один місяць. У цей період їм постійно будуть постачати їжу та допомогу.

Разом з тим, аби вивести дітей раніше, їх треба набути основних навичок пірнання. Але експерти застерігають, що для недосвідчених водолазів проходження брудними водами, які не мають видимості, дуже небезпечне.

Поки що усі спроби відкачати воду не були успішними. Також в рамках рятувальної операції продовжують прочищати гірський схил в надії знайти ще один шлях до печери.

Нагадаємо, 2 липня у тайській печері після 9 днів пошуку знайшли живою дитячу футбольну команду. Дванадцятеро підлітків, найстаршому з яких 16, та їхній 25-річний тренер загубилися в суботу, 23 червня. Хлопці пішли на прогулянку серед скель у місті Чіанг Рай. Мандрівку дітей перервала злива, припускають - саме негода та вода, що залила печеру, завадили їм вчасно вийти на світло. Підлітків розшукували вздовж всієї 8-кілометрової пастки.

ВідеоВ Таїланді розпочинають підготовку до визволення з печери підлітків та тренера

Пошукова операція, яка перетворилась на рятувальну. В Таїланді розпочинають підготовку до визволення з печери 12 футболістів та їхнього тренера. Десять днів тому діти з наставником були на екскурсії, коли печеру Тхам Луанг залило водою. Як їх діставатимуть – у сюжеті.

В Таїланді розпочинають підготовку до визволення з печери підлітків та тренера

Залиште свій коментар

Вибір редакції