Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заступився за молоду пару. Батько вбитого в Неаполі українця розповів подробиці трагедії

Попередньо відомо, що нападник – громадянин Польщі.

Батько загиблого у Неаполі Юрія Бусуйка спілкувався з сином менше, ніж за півгодини до його загибелі. Про це батько Михайло Бусуйок розповів ТСН телефоном.

Пан Михайло розповів, що під час короткої розмови син був у доброму гуморі, завершував свої справи та невдовзі мав прийти додому. Проте за 15 чи трохи більше хвилин до оселі українців прийшла сусідка разом з дівчиною, яка розповіла, що Юрія поранили і повезли до шпиталю. Медики зробили все можливе, аби врятувати хлопця, проте рани виявились смертельними.

Михайло Бусуйок каже, що Неаполь – місто кримінальне і вбивства та інші злочини трапляються ледь не щодня. Правоохоронці поки ведуть розслідування та інформації про інцидент відомо мало. Як розповів батько Юрія, відомо, що нападник був з Польщі та нападав на інших людей.

"В нього був товариш-італієць українського походження і він зустрічався з дівчиною. Як повідомляють у газеті, з ними виникла на вулиці ця суперечка, син йшов неподалік. Дівчина вирвалася від нападника, доганяє мого сина і благає про допомогу. Син повертається і захищає їх. І стався такий інцидент – його поранили в горло, в область серця, живіт", - розповів Михайло Бусуйок.

Юрій Бусуйок
ТСН.ua

Пан Михайло спростовує інформацію, яку розповсюдили у італійських ЗМІ про те, що конфлікт нібито стався біля клубу і учасники бійки були нетверезими.

Юрій був хлопцем чуйним і завжди готовим прийти на допомогу, про це говорили і його товариші. Він народився у 1982 році у селі Родниківка Черкаської області, після закінчення навчався у Черкаському національному університеті ім.Б.Хмельницького – на історичному факультеті. Згодом, як і його батько, викладав історію у рідній школі. Михайло Бусуйок був вчителем історії та потім директором навчального закладу. Після виходу на пенсію переїхав жити до Європи – десять років тому. Юрій приїхав пізніше – жив з батьками дев'ятий рік і працював на будівництві.

ВідеоУ Неаполі вбили 36-річного українця

Уродженець Черкащини повертався з роботи додому і заступився за дівчину свого знайомого на вулиці. Зав'язалася бійка, під час якої українця зарізали ножем. Убивця втік, поліція його ще не знайшла. Громадянин України жив в Італії разом з батьками вже 9 років, працював будівельником. 

У Неаполі вбили 36-річного українця

Залиште свій коментар

Вибір редакції