Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заступник голови Центробанку РФ пішов у відставку після згоди росіянки Бутіної співпрацювати зі США

Бутіна була помічницею Олександра Торшина.

Заступник голови Центрального банку Росії Олександр Торшин подав у відставку.

Про це повідомляє прес-служба установи.

Зазначається, що причиною такого рішення є пенсійний вік Торшина. Проте, як зазначає "Дождь", пенсійний вік заступника голови ЦБ настав ще п'ять років тому. 

Водночас зазначається, що рішення про відставку збігається з заявою росіянки Марії Бутіної, яку затримали у США за незаконне лобіювання інтересів Росії, про готовність співпрацювати з американським слідством без повідомлення МЗС РФ.

Відомо, що Бутіна раніше була помічницею Олександра Торшина.

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували у неділю, 15 липня. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США і російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику і проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні і Нью-Йорку і намагалася розвивати відносини з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали комунікацій, щоб проникнути в національний орган прийняття рішень", щоб "просунути в порядку денному Російську Федерацію", йдеться в обвинувальному акті.

Її звинувачують у спробі організувати "неофіційний канал зв'язку" між Республіканською партією і Кремлем в 2015-2016 роках, перед президентськими виборами в США. Джерела вказують, що її куратором в Москві був заступник голови Центробанку РФ, колишній сенатор Андрій Торшин. У квітні цього року він потрапив в санкційний список Міністерства фінансів США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції