Засуджено спільників Дірена Барота

Британський суд засудив спільників Дірена Барота, що відбуває покарання за підготовку терактів у Великобританії і США.

Британський суд засудив сьогодні до тюремного ув'язнення спільників Дірена Барота, що відбуває покарання за підготовку терактів у Великобританії і США.

Громадяни Великобританії Мохаммед Навєєд Батті, Джунад Фероз, Зія Уль Хак, Абдул Азіз Джаліл, Омар Абдур Рехман, Кайсар Шаффі і Надім Тармохамед засуджені до тюремного ув'язнення на терміни від 15 до 26 років за участь у злочинних задумах Дірена Барота. 

Барот, вихідець з Індії, в жовтні 2006 року визнав свою провину в підготовці терактів в США і Великобританії і був засуджений до довічного ув'язнення. У травні цього року Апеляційний суд знизив Бароту термін ув'язнення до 30 років. Барот планував напади на будівлі Міжнародного валютного фонду і Всесвітнього банку у Вашингтоні, Нью-Йоркську фондову біржу і штаб-квартиру банку "Citigroup", а також адміністративні будівлі в Нью-Йорку.

Крім того, Барот спланував вибухи начинених газовими балонами і вибухівкою лімузинів на трьох підземних автомобільних парковках у Великобританії. Також були виявлені наміри британця отримати доступ до радіоактивних технологій для використання їх при здійсненні терактів. У числі планів Барота був і вибух потягу лондонського метро в тунелі під Темзою. Барот був арештований в серпні 2004 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: