Затримали з гранатою: ФСБ відзвітувала про затримання брата ймовірного організатора теракту в Пітері

Вчора повідомлялося про затримання брата терориста в Киргизії, а сьогодні спецслужба зловила його в РФ.

ФСБ Росії повідомила про затримання Акрама Азімова, старшого брата ймовірного організатора теракту в Санкт-Петербурзі Аброра Азімова.

Про це пише "Інтерфакс".

"Акрам Азімов надавав допомога щодо відправлення коштів, використаних при підготовці терористичного акту, а також щодо організації каналу зв'язку з емісарами міжнародних терористичних організацій", — заявили в ФСБ.

Акрам Азімов, згідно з повідомленням ФСБ, був затриманий 19 квітня в селищі Московське. Спецслужба стверджує, що при ньому "була виявлена бойова граната РГД-5".

Але раніше родичі Азимових повідомляли, що Акрама затримали в Киргизії і депортували в Росію. ФСБ і СК про депортацію підозрюваного не згадують.

Аброр і Акрам Азімови працювали в підмосковному Одинцово. За словами їхнього батька, наприкінці березня Акрам звільнився і виїхав до Киргизії. Аброр також збирався поїхати додому.

Фотогалерея Сльози й розпач: петербурзька станція метро стала скорботним меморіалом після теракту (8 фото)

Нагадаємо, 17 квітня у Центрі громадських зв'язків ФСБ Росії В Одинцовському районі Московської області повідомили про затримання одного з ймовірних організаторів теракту в метро Санкт-Петербурга Аброра Азімова, який підготував до теракту іншого підозрюваного — Акбаржона Джалілова.

Згодом ЗМІ повідомили, що Аброра Азімова, затриманого в Підмосков'ї вирахували, відпрацьовуючи телефонні контакти підозрюваного смертника Акбаржона Джалілова.

Фотогалерея Сльози й розпач: петербурзька станція метро стала скорботним меморіалом після теракту (8 фото)

Наголошується, що затриманий здійснив підготовку терориста-смертника Джалілова. Зараз Азімов доставлений для проведення слідчих дій в Слідчий комітет Російської Федерації

У понеділок, 3 квітня, в метро Санкт-Петербурга стався вибух. Вибуховий пристрій здетонував у вагоні метро на перегоні між станціями "Сінна Площа" та "Технологічний інститут". Станом на 4 квітня жертвами теракту стали 14 людей.

ВідеоРосійські спецслужби знайшли організатора теракту в метро Санкт-Петербурга

Залиште свій коментар