Затримана у резиденції Трампа китаянка була "нашпигована" електронікою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Що робити із непроханою гостею влада США ще не вирішила.

Суд відклав рішення щодо арешту китаянки Чжан Юцзін, яку 30 березня затримали в резиденції президента США Дональда Трампа у Флориді. На засіданні з’ясувалося, що із собою візитерка мала дев'ять флеш-карт, п'ять сім-карт та іншу електроніку, зокрема прилад для виявлення прихованих відеокамер.

Агенти ФБР виявили серед флешок одну, котра завантажує шкідливе програмне забезпечення. Які саме віруси встановлюються на комп’ютер, експерти ще не розібралися. Поки що Чжан не звинувачують у шпигунстві, але закидають їй нелегальне перебування на об’єкті з особливим режимом допуску та неправдивих свідченнях правоохоронцям.

ВідеоЗв’язки Трампа з Кремлем не мали впливу на вибори президента Америки – генпрокурор США Барр

Таке він заявив після того, як прочитав доповідь розслідувача Роберта Мюллера. Близько 2 років спецпрокурор з'ясовував, чи співпрацювала команда Трампа з Кремлем задля перемоги на виборах президента США у 2016 році. Мюллер проаналізував тисячі документів, допитав ключових свідків, і врешті прийшов до висновку - зв’язки Трампа з Росією не мали впливу на американські вибори.    

Зв’язки Трампа з Кремлем не мали впливу на вибори президента Америки – генпрокурор США Барр

Адвокати китаянки наголошують на тому, що секретна служба і співробітники резиденції самі пропустили Чжан разом із її електронікою всередину попри відсутність для цього підстав і металодетектори. Юрист Роберт Адлер наголосив, що працівники охорони могли сплутати Чжан Юцзін із іншою людиною з цим поширеним у Китаї прізвищем, а звинувачення клієнтки в брехні пояснюється всього лиш її поганим володінням англійською мовою.

Напередодні повідомлялося про звільнення з посади голови Секретної служби США Рендольфа Аллеса. Згідно з однією з версій, причиною цього став саме інцидент у Флориді з потраплянням китаянки до резиденції президента країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції