Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затримана у США росіянка Бутіна частково визнала свою провину

Росіянка визнала, що діяла в змові з метою зашкодити інтересам США.

Затримана у США росіянка та активістка за права власників зброї Марія Бутіна визнала себе винною за одним із п'яти пунктів звинувачення, а саме - в участі в змові з метою завдати шкоди інтересам США.

Про це пише у четвер, 13 грудня, ТАСС.

Бутіна відповіла "Так" на запитання судді, чи вступала вона у змову з особами на території США для заподіяння шкоди інтересам Сполучених Штатів.

Як пише CNN, росіянка заявила, що діяла під керівництвом російського чиновника. Видання стверджує, що це колишній заступник голови Центрального банку РФ Олександр Торшин.

Подальші слухання щодо справи призначені на 12  лютого 2019 року.

Як повідомлялося, напередодні стало відомо, що Бутіна пішла угоду зі слідством. Під час узгодження угоди Бутіна визнала, що разом із "американцем №1" та ще однією людиною діяла під безпосереднім керівництвом російського чиновника. Метою цієї змови було налагодження неофіційних зв’язків із людьми, які "мають владу та вплив на політику США".

За даними ЗМІ, під "американцем №1" мається на увазі консерватор Пол Еріксон, який мав тісні зв’язки із Національною стрілецькою асоціацією, а також Республіканською партією. Повідомляється, що Бутіна з Еріксоном мали "тривалі романтичні стосунки". Що стосується російського чиновника, то тут, найімовірніше, йдеться про заступника Центробанку Росії Олександра Торшина, який після чуток про укладення угоди Бутіною зі слідством подав у відставку.

Угода була укладена ще 8 грудня. Згідно з обвинуваченнями, Бутіній за змову проти США і діяльність як іноземний агент без відповідної реєстрації загрожувало б до п’яти років позбавлення волі, однак після угоди зі слідством, вона може отримати набагато менший термін перед депортацією до РФ.

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували у липні 2018 року. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США та російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику та проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні та Нью-Йорку та намагалася розвивати стосунки з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали" комунікацій, щоб "проникнути до національного органу прийняття рішень та щоб просунути порядок денний Російської Федерації".

Залиште свій коментар

Вибір редакції