Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затримана за просування російських інтересів Бутіна пропонувала секс в обмін на посаду у США - ФБР

Вона перебувала у постійному контакті з ФСБ.

Затримана в США росіянка Марія Бутіна регулярно контактувала з російською розвідкою і пропонувала секс в обмін на посаду в організації, яка її цікавила.

Про це повідомляє National Public Radio (NPR) з посиланням на документи ФБР, які були представлені прокурорами на суді щодо Бутіної.

Росіянка перебувала в постійному контакті з Федеральною службою безпеки РФ протягом усього часу перебування у США, йдеться в документах. Також агенти ФБР помітили Бутіну з російським дипломатом, який, за даними американських спецслужб, був офіцером розвідки.

ФБР заявляє, що Бутіна була у стосунках з людиною, яку в документах називають "особою 1". За даними NPR, цією людиною є юрист-республіканець Пол Еріксон. У судових документах йдеться, що Бутіна "запропонувала людині, відмінній від "особи 1", секс в обмін на посаду". Крім того, згідно з документами ФБР, Бутіна скаржилася на життя з "особою 1".

Назва організації, в яку прагнула потрапити Марія Бутіна, не вказується. Однак відомо, що росіянка намагалася налагодити комунікацію з американськими політиками через Національну стрілецьку асоціацію США.

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували в неділю, 15 липня. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США та російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику та проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні та Нью-Йорку та намагалася розвивати стосунки з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали" комунікацій, щоб "проникнути до національного органу прийняття рішень", щоб просунути порядок денний Російської Федерації ", йдеться в обвинувальному акті.

Також її звинувачують у спробі організувати "неофіційний канал зв'язку" між Республіканською партією і Кремлем у 2015-2016 роках, перед президентськими виборами в США. Джерела вказують, що її куратором у Москві був заступник голови Центробанку РФ, колишній сенатор Андрій Торшин. У квітні цього року він потрапив до санкційного списку Міністерства фінансів США. 

18 липня суд у США вирішив залишити росіянку під вартою, доки йде слідство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції