Затримані в Грузії фотографи погодилися на угоду зі слідством

Трое затриманих у Грузії фоторепортерів оголосили про намір піти на угоду зі слідством. Подробиці угоди не повідомляються.

Адвокати всіх трьох затриманих в Грузії за шпигунство фотографів оголосили про намір своїх підзахисних піти на угоду зі слідством.

Цотне Цанава, захисник Іраклія Геденідзе, заявив, що фотограф визнав провину і згоден на "процесуальну угоду". За його словами, Геденідзе шкодає через скоєне. Подробиці операції Цанава розкривати не став.

Адвокат Георгія Абдаладзе Ека Беселія розповіла, що її клієнт також погодився на операцію. Беселія зазначила, що ані вона, ні її колеги-захисники Абдаладзе не стануть підписувати заяву в прокуратуру, оскільки фотограф написав її нібито під тиском.

Захисник Зураба Курцікідзе Шалва Шавгулідзе також підтвердив намір свого підзахисного піти на угоду зі слідством. Про те, з яких саме питаннь змогли домовитися прокуратура і затриманий фотограф, Шавгулідзе не уточнив.

Як відомо, фотографи Георгій Абдаладзе, Зураб Курцікідзе та Іраклій Геденідзе з дружиною Натією були затримані в Грузії наприкінці минулого тижня. Їх звинуватили у шпигунстві та праці на російську розвідку. Пізніше троє з чотирьох фігурантів були поміщені під арешт (виняток було зроблено для Натіі Геденідзе, яку випустили під заставу).

Наразі свою провину визнали всі троє затриманих фоторепортерів.

Грузинська опозиція і колеги фотографів неодноразово заявляли про недостатність доказів, пред'явлених владою у цій справі. Учасники акцій на підтримку затриманих вважають, що свідчення могли бути отримані під тиском.

Читайте також:

У Грузії оприлюднили зізнання обвинуваченого у шпигунстві фотографа

У Грузії спалахнув шпигунський скандал, затримано фотографа Саакашвілі

Під час топлес-протесту FEMЕN проти затримання грузинських фоторепортерів постраждали журналісти

Затриманих в Грузії фотографів підозрюють у "серйозному витоку інформації"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: