Затримано боса найбільшого мафіозного клану Італії

Серед 300 заарештованих в рамках спецрейду в Італії виявився глава калабрійської мафії, 80-річний Доменіко Оппедізано, який вважається одним з найнебезпечніших злочинців.

Серед 300 заарештованих в результаті широкомасштабної поліцейської операції в Італії виявився Доменіко Оппедізано - голова калабрійської мафії, відомої як "Ндрангета".

За даними поліції, 80-річний Оппедізано був затриманий в невеликому містечку на узбережжі Калабрії, на півдні Італії.

Водночас у Мілані поліція заарештувала людину, яку називають фінансовим менеджером "Ндрангети". Всього в Ломбардії було затримано 160 осіб, серед них - підприємці і чиновник системи охорони здоров'я.

Повідомляється, що у зв'язку з цією операцією також були проведені арешти в США.

Загалом в різних регіонах Італії були затримані більше трьохсот людей, яких підозрюють у належності до організованої злочинності та скоєнні кримінальних злочинів, зокрема, вбивств та відмивання грошей. У результаті операції конфісковані кілька мільйонів євро.

Мафіозний клан "Ндрангета" з регіону Калабрія на півдні країни - одне з найпотужніших організованих злочинних угруповань в Італії. Це один з чотирьох великих мафіозних кланів, які діють в країні. Серед них також сицилійська "Коза Ностра", неаполітанська "Каморра" і апулійська мафія, відома як "Сакра Корона Уніта".

Широкомасштабний поліцейський рейд був проведений після того, як відділення "Ндрагети" на півночі країни невдало спробувало відокремитися від основної організації, розташованої на півдні, що призвело до мафіозної війні.

За даними аналітиків, вплив клану "Ндрангета" вийшов за рамки регіону Калабрія і поширився на всю Європу, де ця організація відіграє значну роль у міжнародному незаконному обігу наркотиків, що поставляються з Південної Америки.

Читайте також:

В Італії заарештували 300 мафіозі

В Італії провели найбільшу за всю історію спецоперацію проти мафії

Італійська поліція виклала в Інтернеті відео вбивства боса мафії

Українці побили боса неаполітанської мафії

ВідеоЗатримано боса найбільшого мафіозного клану Італії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: