Затримано організатора вибуху у Владикавказі

Названо прізвище затриманого - Дзангієв. У затриманні разом з бійцями ФСБ брали участь службовці МВС.

Затримано передбачуваного ватажка угруповання, яке причетне до вибуху на ринку у Владикавказі, що відбулася 9 вересня 2010 року. Про це повідомило управління ФСБ по Інгушетії.

Йдеться про керівника так званої Карабулакської бандгрупи, що діє в Інгушетії. Названо прізвище затриманого - Дзангієв. У затриманні разом з бійцями ФСБ брали участь службовці МВС. За версією ФСБ, Дзангієв причетний не тільки до владикавказького теракту, а й "до інших злочинів терористичного характеру".

У результаті вибуху на ринку загинули 19 осіб, поранено було понад 170 осіб. Терорист на замінованій "Волзі" під'їхав до будівлі ринку і привів у дію вибуховий пристрій. Зазначалося, що машина зі смертником приїхала на територію Північної Осетії з Інгушетії.

Варто відзначити, що в середині жовтня вже повідомлялося про затримання ймовірного організатора теракту. Національний антитерористичний комітет оголосив ним Ісу Хашагульгова.

Тим не менш, звинувачення в тероризмі Хашагульгову пред'явлено не було, його звинуватили лише в організації незаконного збройного формування і в незаконному зберіганні зброї. Сам затриманий відкинув як ці звинувачення, так і повідомлення про те, що він є бойовиком, наближеним до Доку Умарова і організатором теракту на ринку.

Читайте також:

Теракт на ринку у Владикавказі (фоторепортаж)

Розкол на Кавказі: бойовики обрали нового лідера замість Доку Умарова

Встановлені причетні до теракту у Владикавказі

Під час теракту у Владикавказі постраждала 161 людина

ВідеоПотужний вибух на ринку в центрі Владикавказа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: